14. ročník soutěže v požárním sportu a 9. ročník memoriálu J. Jarolíma, Jankovice

Děti

V sobotu 14. června 2014 se uskutečnil 14. ročník soutěže v požárním sportu a 9. ročník memoriálu J. Jarolíma v Jankovicích. Závody byly určené jak pro dětské kategorie, tak pro ženy i muže. Nejprve soutěžili mladší a starší žáci, přičemž každé družstvo mělo dva pokusy, jejich; časy se následně sčítaly. O vítězi tedy rozhodoval nejnižší součet obou časů. Přeloučský hasičský sbor byl v dětské kategorii reprezentován celkem 4 družstvy. Třemi družstvy mladších a jedním družstvem starších žáků.

ŽenyPo vyhlášení výsledků a předání cen, proběhla druhá část, a to souboj mužů a žen. I oni měli celkem dva pokusy, jejichž časy se sčítaly. Hasičský sbor ČHJ Přelouč měl zastoupení v obou kategoriích. Z důvodu, že více ženských týmů se na závody nepřihlásilo, musely přeloučské ženy poměřit své síly ve společné skupině s muži. I když by se na první dojem zdálo, že ženy nebudou mít moc šancí proti silnějšímu pohlaví, vedly si velmi dobře. Důkazem jsou jejich výsledky, neboť kdyby nebyly celkově vyhlášeny samostatně, dle své kategorie, obsadily by čestné 4. místo z celkového počtu 11 družstev.

Celkové výsledky a umístění je následovné:

Mladší žáci:

- Přelouč I. ........... 3. místo

Muži

- Přelouč II. .......... 4. místo

- Přelouč III. ......... 5. místo

Starší žáci........ 5. místo

Ženy................... 1. místo

Muži:

- Přelouč I. ............. 2. místo

- Přelouč II. ............ 9. místo

I tyto závody byly celkově pro hasičský sbor ČHJ Přelouč velmi úspěšné. Doufáme, že takovýchto výsledků a sportovních výkonů, bude stále jen přibývat.© 2014 Všechna práva vyhrazena.