Podpořte hasičský sbor ČHJ Přelouč ve finále soutěže: TESCO – pomáháme s Vámi

Náš přeloučský hasičský sbor se přihlásil do soutěže neziskových organizací, kterou prvním rokem pořádá společnost Tesco a.s., pod názvem Tesco – pomáháme s Vámi.

Soutěž si klade za cíl finančně podpořit realizaci vybraných veřejně prospěšných projektů, jejichž smyslem je zlepšení kvality života v regionech celé České republiky.

V letošním ročníku bude mezi 90 vítězných organizací působících ve vybraných regionech České republiky, rozdělena částka celkem 4 500 000 Kč. Každý z vítězů tedy obdrží 50 000 Kč.

Do soutěže se mohla přihlásit jakákoliv nezisková organizace, která svou činností působí na poli: sociálním a humanitárním, vzdělávacím, kulturním a zdravotním. Jedná se také o oblasti ochrany lidských práv, ochrany životního prostředí nebo péči o ohrožené a znevýhodněné děti a mládež.

Letos se do prvního ročníku přihlásilo více jak 400 projektů. Organizace měli za úkol v období od 23. 3. 2015 do 19. 4. 2015 zaslat své přihlášky a potřebné dokumenty k tomu, aby mohly být zařazeny do soutěže. Ze všech přihlášených pak pětičlenná rada zastoupena odborníky z neziskového sektoru a zástupci pořadatelů vybrala úspěšné žadatele. Celkově 2 - 3 v každém z vybraných 90 regionálních oblastí v ČR, kteří se budou moci ucházet o podporu zákaznické veřejnosti v rámci programu.

Na přeloučsku budou o Vaši přízeň soupeřit celkem tři organizace.

O vítězství můžete rozhodnout i Vy!

Způsob hlasování V období od 1. 6. do 28. 6. 2015 bude v hypermarketu Tesco Přelouč instalováno hlasovací zařízení (viz. Ilustrační foto), do kterého vhodíte žetonek, který v případě každého Vašeho nákupu v Tescu nad 200,-Kč, obdržíte u pokladny. Soutěž vyhrává organizace s nejvyšší počtem vhozených žetonů.

Pokud náš sbor vyhraje, budou získané finanční prostředky použity na činnost a materiální vybavení dětského hasičského kroužku, které jsou pro mladé hasiče nezbytné. Naše děti se učí hasičským dovednostem jako například: jak se zachovat při požáru, co mají dělat, když uslyší sirénu, ale třeba i jak správně poskytnout první pomoc člověku v tísni. Dále pak i celkové všestrannosti, spolupracování v kolektivu, sportovnímu chování, bojovnosti a zapálení do hry. Děti jsou také vychováváni pro další generaci a budoucnost dobrovolného i případně profesionálního hasičstva. Naši mladí hasiči se však účastní i různých akcí a závodů, na kterých reprezentují nejen přeloučský sbor, ale i celé naše město. Příkladem je účast na letošním Mistrovství republiky hasičské mládeže ČHJ v Hlinsku, kterého se uskuteční 20. 6. 2015.

Více na: http://pomahame.itesco.cz/region/37/, kde budou od 10. 6. 2015 zveřejněny u všech projektů průběžné výsledky.

Sledujte dále také Facebookové stránky: Pomáháme s Vámi , kde se dozvíte více o soutěžních projektech.

Předem mnohokrát děkujeme za Vaše hlasy i podporu naších dětí a mládeže!


Finále soutězž s Tescem


© 2014 Všechna práva vyhrazena.